Language  

Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

  • Anasayfa
  • Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi


Antalya Belek Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi - BUSEM

Sevgili öğrenciler, mezunlar ve iş dünyasının değerli profesyonelleri,
Sizlere kariyerinizi bir üst seviyeye taşımanın ve bilgi birikiminizi güncellemenin en etkili yolu olan Üniversitemiz Sürekli Eğitim Merkezi'ni tanıtmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Üniversitemiz, eğitimde kalite ve sürekli gelişimi misyon edinmiş, küresel rekabetin getirdiği değişimlere ayak uyduran bir eğitim anlayışına sahiptir. Sürekli Eğitim Merkezi'de bu misyon doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.
Neden Antalya Belek Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BUSEM)?
Uzman Eğitmen Kadrosu: Sürekli Eğitim Merkezimiz, alanında uzman ve deneyimli akademik kadrolarımız ve eğitmenlerle çalışmaktadır. Sektördeki güncel gelişmeleri takip eden ve pratik bilgi aktarımında üst düzey yetkinliğe sahip eğitmenlerimiz, sizlere en iyi eğitimi sunmak için burada.
◾ Geniş Kurs Yelpazesi: Her sektörden profesyonelin ihtiyaçlarına uygun geniş bir kurs yelpazesi sunuyoruz. Yeni bir kariyer hedefliyorsanız veya mevcut bilgi ve becerilerinizi güçlendirmek istiyorsanız, size uygun bir eğitim mutlaka bulunmaktadır. Ya da, BUSEM’den belirli sayıda katılımcı ile eğitim talep etme hakkına sahip olursunuz. Böylece, BUSEM alt yapısı ve talepler doğrultusunda geniş eğitim yelpazesinden faydalanabilirsiniz.
◾ Esnek Programlar: Çalışanlar ve yoğun bir tempoda yaşayan öğrenciler için esnek programlar sunuyoruz. Yüz yüze eğitimlerin yanı sıra çevrimiçi eğitim seçenekleri de mevcuttur, böylece talep ettiğiniz eğitimleri alırken işinizle veya diğer taahhütlerinizle uyum içinde olursunuz.
◾ Sertifikasyon İmkanları: Tamamladığınız her eğitim sonunda, şartları yerine getirmeniz halinde okulumuzdan onaylı olan sertifikalar ile donatılacaksınız. Bu sertifikalar, iş dünyasında rekabet avantajı sağlamanıza yardımcı olacak.
◾ Güçlü Alumni Ağı: Sürekli Eğitim Merkezi, mezunlarına sunduğu güçlü bir alumni ağı ile mezunlarını bir araya getirir. Bu ağ, iş fırsatları, mentorluk imkanları ve sektördeki güncel gelişmelerle ilgili bilgi paylaşımı için bir platform sunar. Böyle ce kariyerinizi geliştirirken aynı zamanda iş ağınızı da geliştirmiş olurusunuz.
Antalya Belek Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, sizleri kariyer hedeflerinize bir adım daha yaklaştırmak için her zaman yanınıza olacak ve geleceğe yatırım yapmak, sürekli öğrenme kültürünü benimsemek için sizlere destek olacaktır.

Unutmayın, bilgi güçtür ve güçlü olmak için sürekli öğrenmek gerekir!
Sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.
Saygılarımızla,
Antalya Belek Üniversitesi
Sürekli Eğitim ve Uygulama Araştırma Merkezi

Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için bizi takip etmeyi unutmayın!
https://www.instagram.com/belekunisem/